uygulamalar

EnezCam Uygulamalar

Projelerinizin gerekliliklerinin yanı sıra mimari tercihlerinize ve ihtiyaçlarınıza göre kasetli strüktürel silikonlu, strüktürel silikonlu, klasik kapaklı, yarı kapaklı, panel, transparan ve çatı ışıklık sistemleri gibi farklı Cam ve alüminyum uygulama çözümleri sunmaktayız.

Proje Yönetim Prensiplerimiz?

Müşteri beklentilerini en doğru şekilde analiz ederek ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak en uygun çözümleri sunar. Tekliften montaja kadar her aşamayı akıllıca yöneterek taahhüt edilen zamanda ve şekilde projeyi teslim eder. Yüksek kalite odaklı çalışmayı yılların tecrübesi, uzmanlığı ve bilgi birikimiyle prensip haline getirmiştir.

ENEZCAM; kuruluşundan itibaren, Alüminyum doğramadan cam işlerine , Ofis bölme sistemlerinden Güneşlik sistemlerine, kepenk sistemlerinden Cephe giydirme sistemlerine, Yangın/Acil çıkış kapılarından anahtar teslim projelere kadar sektörde pek çok projeye imza atarak her geçen gün gelişerek kalite ve üretimini arttırmıştır. Ürün kalitesi, özel tasarımları ve patentli ürünleri ile projelerinize özel tasarım çözümler sunan ENEZCAM; verimli iş konsantrasyonuna sahip teknik kadrosu ve takım ruhu bilinciyle çalışan uzman ekipleri ile Türkiye’nin en iyi mimarlık ofislerine ve siz değerli müşterilerimize çözüm ortaklığı sunarak hızla büyümeye devam etmektedir.