Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda

Tecrübe yapımızda var...

1999 yılında Serdar ve Sedat Kuru kardeşler tarafından aile şirketi olarak kurulan Enez Cam Alüminyum ve İnşaat San. Tic. Ltd. Şti. konusunda son derece deneyimli teknik kadrosuyla Avrupa standartlarında hizmet sunmaktadır. Firmamız Türkiye genelinde ağırlık olarak banka şube konseptleri olmak üzere alüminyum ve cam konusunda imalat ve montaj hizmetleri de vermektedir.

Çalışma alanlarımız

ENEZCAM; kuruluşundan itibaren, Alüminyum doğramadan cam işlerine , Ofis bölme sistemlerinden Güneşlik sistemlerine, kepenk sistemlerinden Cephe giydirme sistemlerine, Yangın/Acil çıkış kapılarından anahtar teslim projelere kadar sektörde pek çok projeye imza atarak her geçen gün gelişerek kalite ve üretimini arttırmıştır. Ürün kalitesi, özel tasarımları ve patentli ürünleri ile projelerinize özel tasarım çözümler sunan ENEZCAM; verimli iş konsantrasyonuna sahip teknik kadrosu ve takım ruhu bilinciyle çalışan uzman ekipleri ile Türkiye’nin en iyi mimarlık ofislerine ve siz değerli müşterilerimize çözüm ortaklığı sunarak hızla büyümeye devam etmektedir.

Herkes için bir çözümümüz var!

  • Proje Tasarım
  • Proje Uygulama
  • Hızlı Çözüm
  • Uluslararası Kalite

Özel tasarım Projelerinizde çözüm odaklı tasarımlar ile uygulamalarınıza kalite ve değer katıyoruz.
Prensibimiz; Projenin tasarım başlangıcından, uygulamanın son noktasına kadar, bir yandan ince detaylarla oluşan konsept bütünlüğünü korumak için özen gösterirken diğer yandan belirlenen maliyet hesapları çerçevesinde projeyi tamamlamaktır.

Yurtiçi-Yurtdışı projelerinizde profesyonel ekibimiz ile çözüm odaklı yerinde uygulama sağlıyoruz.
Amacımız; Projelendirilen uygulama mekanlarının, işveren memnuniyeti ile sonuçlandığı konsept ruhunu tattıran ve birbirini tekrar etmeyen kaliteli projelerle ülkemizi temsil etmektir.

Size özel, zaman ve mekandan kaynaklanan uygulama sıkıntılarını giderecek bir çözümümüz var.
Bakış Açımız; Başladığımız projeleri, işverenin verilerine uygun olarak hazırladığımız fiyat analizleri, uygulama projelerinin hazırlanması, proje imalatı, kalite kontrol süreci ve iş programı ile zamanında teslim etmenin önemini bilerek gerçekleştiriyoruz.

Avrupa ve TSE standartlarında üretilen yerli-yabancı ekipmanlarımız ile uygulama sorununuzu bitirdik.
Hedefimiz; Tasarımını üstlendiğimiz projeleri, işlevsel ve estetik anlamda tasarım anlayışımızla birleştirerek uluslararası sektörde fark yaratmalarını sağlamaktır.

Empty tab. Edit page to add content here.

Vizyon & Misyon

Enez Cam olarak uygulamalarımızda ileri teknolojiyi ve modern teknikleri kullanır, konusunda uzman yönetici kadromuz ve personelimiz ile yeniliklere ve yaratıcılığa değer vererek araştırma ve geliştirmeye sürekli yatırım yapmak. Topluma, devlete ve çevreye karşı sorumluluğunu bilerek manevi değerlere saygılı olmak. Müşterilerin talep ve beklentilerini tespit ederek imkanlarını bu doğrultuda yönlendirmek, hizmet ettiği firmaların tercih ettiği ve rakiplerimizin saygı duyduğu bir firma olmak ve müşterilerimize 5 yıldızlı hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Şirketimiz kuruluşundan bu zamana kadar gösterdiği başarılı performansını, gelecektede devam ettirmeyi hedeflemektedir.
Takım ruhunu benimsemiş çalışanlarımızın aktif katılımları ile tüm kaynaklarımızın en verimli şekilde kullanılmasını sağlayarak, amatör ruhumuzu kaybetmeden, profesyonelce hizmet verip en hızlı ve uygun çözümü sunmak ana amaçlarımızdandır.

Memnuniyetinize Verdiğimiz
Değer Paha Biçilemez